Dla Miśka

      Brak komentarzy do Dla Miśka

37a. 8.12.2014Kochani! Właśnie utworzyłam wydarzenie, w którym opisujemy los jednego z naszych podopiecznych. Jest to kaleki, starszy piesek, dla którego chcemy kupić wózek inwalidzki. Pomożecie?
Jakby każdy z naszych fanów wpłacił tylko 1 zł, to moglibyśmy kupić i wózek i karmę na kilka miesięcy…. Misiek to piesek, który ma około 9 lat. Pod naszą opieką jest od roku. Ponad miesiąc temu przestał chodzić na tylnych łapach. Przeszedł długie leczenie i dokładne badania. Nigdy już nie stanie na czterech łapach… Nawet trudno sobie wyobrazić, jak jest mu ciężko – ciąga cały tył opierając się na przednich łapach, ściera sobie sierść, skórę, marznie mu ciało… Postanowiliśmy, że nie pozwolimy, żeby taki wspaniały pies tak cierpiał. Jedynym dla niego ratunkiem jest wózek. No i chcemy, żebyście pomogli nam kupić Misiowi wózek, który da mu możliwość sprawnego poruszania się.
BARDZO prosimy Was o pomoc finansową – potrzebujemy około 500zł, żeby opłacić koszt wózka i przesyłki. Jest to cena wózka po ogromnym rabacie, jakiego udzieliła nam firma, która wyprodukuje wózek dla Miśka. Jednak kwota pięciuset złotych jest dla naszego stowarzyszenia i tak bardzo wysoka… Pochylcie się nad losem Misia, on bardzo dużo już przeszedł – dwa razy udało mu się ujść śmierci, a teraz jeszcze spotkało go takie kalectwo…
Pozwólmy mu godnie i w miarę bezboleśnie spędzić resztę życia.
Wpłaty prosimy kierować na konto Stowarzyszenia z dopiskiem „DLA MISIA”.
Dane do przelewu:
RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZWIERZĄT PODAJ ŁAPĘ
Chomiczewskiego 14
21-300 Radzyń Podlaski
Nr konta 13203000451110000002398390
https://www.facebook.com/events/753204431402075/