Apel

      Brak komentarzy do Apel

Pomimo naszych nieustających apeli i informacji wciąż dostajemy pytania „Czy mogę do was przywieźć 3,4,5 szczeniaków?”, „Gdzie mam przywieźć szczeniaki, urodziły się u mojej cioci?„, „Czy w Radzyniu jest schronisko, do którego mogę przynieść szczeniaki?
A więc – na każde z tych pytań odpowiedź brzmi NIE.
Po pierwsze – my nie jesteśmy organizacją, która przyjmuje wszystkie psy, bo ktoś już ich nie chce, bo ktoś nie dopilnował swojej suni/pieska, bo komuś już się pies znudził, bo pies okazał się za duży/za mały niż miał być.
Po drugie – tak, jak już wiele razy wspominałam – jest nas kilka osób, których praca (w wolnej chwili, nie na etat!) polega na pomaganiu BEZDOMNYM zwierzętom. Nie mamy ich gdzie umieszczać, bo mieszkamy tak jak WY – w mieszkaniach, w domach, mamy rodziny, dzieci i często po kilka swoich zwierząt. Dlatego szukamy im domów – stałych lub tymczasowych. TY TEŻ MOŻESZ TO ROBIĆ!
Po trzecie – do schroniska też nie można ot tak sobie pojechać i oddać szczeniaki, które się nam w domu urodziły. Schroniska są też dla BEZDOMNYCH zwierząt!
Po czwarte – STERYLIZACJA i KASTRACJA!!!! Dbajmy o nasze zwierzęta! Wówczas nie będzie tego typu problemów!!!!