Apel o pomoc

      Możliwość komentowania Apel o pomoc została wyłączona

wazneCzy ważny jest dla Was los zwierząt bezdomnych? Psów, kotów..? Chyba jest, bo często zgłaszacie do nas przypadki zwierząt w potrzebie. Piszecie wiadomości, dzwonicie. I oczekujecie pomocy. Szybkiej, zdecydowanej, już, natychmiast. Staramy się, jak potrafimy. Zdarzają się jednak chwile, że nie jesteśmy w stanie pomóc – nie mamy czasu, jesteśmy za daleko, nie mamy czym ani kiedy dojechać, nie mamy dokąd zabrać psa czy kota. Stowarzyszenie „Podaj Łapę” tworzy 20 osób, ale faktycznie najcięższą pracę wykonuje dosłownie kilka. Mamy jeden samochód i kierowcę, który wykonuje 90% wyjazdów: do kliniki, do domów tymczasowych, do zgłaszanych zwierząt. Jest w drodze praktycznie cały czas. I nie może być w różnych miejscach w tym samym czasie. Wszystkie posty na FB piszemy po to, aby zachęcić Was, naszych fanów, do współpracy z nami, do pomocy.
Potrzebujemy tego wsparcia! Nie tylko oczekiwań i stawianych nam wymagań, nierzadko z dodatkiem pretensji i oburzenia… Potrzebujemy czegoś więcej niż „lajki” i buźki.
Proszę, odpowiadajcie na nasze apele i prośby: o domy tymczasowe dla naszych podopiecznych, o zrobienie zdjęć małym szczeniakom, którym grozi zamarznięcie, o darowizny, dzięki którym uregulujemy rachunki w hotelach i klinice.
Jeśli ten post czytają członkowie Stowarzyszenia, to mam nadzieję, że od dziś bardziej aktywnie włączą się w działania naszej organizacji. Potrzebujemy Was!!!
Jesteśmy u kresu sił fizycznych i psychicznej wytrzymałości. A w ten sposób dłużej pomagać się nie da…