Bazarek dla naszych podopiecznych

      Brak komentarzy do Bazarek dla naszych podopiecznych

bazarek banerSerdecznie zapraszamy na Bazarek na rzecz piesków Radzyńskiego Stowarzyszenia „PODAJ ŁAPĘ”. Fundusze zebrane na bazarku będą przeznaczane na potrzeby psiaków, które są pod naszą opieką (szczepienia, odrobaczanie, karma, kastracja/ sterylizacja, transport itd…). Fundusze stowarzyszenia są na skraju wyczerpania, a potrzeb i psów przybywa, dlatego bardzo prosimy o wsparcie i czynny udział w bazarku :). Więcej informacji:
Regulamin :

1. Bazarek opiera się na licytacji , wygrywa osoba, która zaoferuje najwyższą kwotę – kupujący pokrywa również koszty przesyłki (koszty podane są przy każdej licytacji).

2. Przy każdym przedmiocie jest podany czas trwania licytacji. Po zakończonej licytacji do osoby, która wygrała, zostanie wysłana wiadomość z numerem konta, na który należy zrobić przelew.
3. Na wpłatę za wylicytowane przedmioty czekamy tydzień, w innym przypadku przedmiot zostanie ponownie wystawiony na licytację.

4. Przy każdym przedmiocie będzie podana kwota od jakiej zaczynamy licytację.

5. Przedmioty na bazarek wstawiane będą tylko przez organizatorów wydarzenia, jeżeli ktoś chciałby przekazać jakąś rzecz na bazarek proszony jest o kontakt na: bazarek-podajlape@o2.pl

6. Wzięcie udziału w licytacji jest równoznaczne z zaakceptowaniem regulaminu.

ŻYCZYMY UDANYCH ZAKUPÓW, A TYM SAMYM POMOCY NASZYM PODOPIECZNYM 🙂

Bardzo dziękujemy w imieniu naszych PSIAKÓW wszystkim darczyńcom, którzy podarowali fanty na Bazarek 🙂

Zapraszam na fanpage stowarzyszenia:https://www.facebook.com/events/438757066281271/