Bobik i Saba szukają domu

      Możliwość komentowania Bobik i Saba szukają domu została wyłączona

Zostałyśmy poproszone o pomoc. Sytuacja jest bardzo trudna, krytyczna wręcz. Prosimy o zrozumienie i powstrzymanie się od zbędnych, agresywnych komentarzy. Tu chodzi tylko i wyłącznie o dobro zwierząt. My jesteśmy pośrednikami w tej sprawie. Prosimy nie oceniać zbyt pochopnie opisanej sytuacji. Właścicielka Saby (ruda) i Bobika (czarny) musi nieodwołalnie opuścić dotychczasowe miejsce zamieszkania, lecz psów zabrać ze sobą nie może. Od dwóch miesięcy szukała im domów na własną rękę, ale bez skutku. Zrozpaczona zwróciła się do nas z prośbą o pomoc.

Saba jest wysterylizowana, sięga do połowy łydki. Bobik również jest niedużym pieskiem. Oba są bardzo proludzkie i lubią dzieci. Jak widać na zdjęciach są to pieski łańcuchowe, niestety.
Możecie im pomóc dając najlepszy dom, uwalniając z uwięzi i obdarzając opieką. Mamy bardzo mało czasu, gdyż musimy znaleźć im dom do 1 lutego! Zainteresowanych adopcją lub oferujących dom tymczasowy prosimy o kontakt: wiadomość na fb, 662-000-714, 503-739-444, 530-734-400 (sms)