BRAK SŁÓW, BRAK POMYSŁÓW, BRAK SIŁ…

      Możliwość komentowania BRAK SŁÓW, BRAK POMYSŁÓW, BRAK SIŁ… została wyłączona

Diagnoza naszego bezimiennego psa husky:
„Pies z zaawansowanym zapaleniem przyzębia. Odsłonięte szyjki zębów przedtrzonowych i trzonowych szczęki. Podobnie kłów szczęki. Prawdopodobnie większość do usunięcia. Szczegółowa ocena stanu uzębienia i wieku psa możliwa po uspokojeniu farmakologicznym. Dodatkowo u psa stwierdzono obecność guza powieki górnej- do leczenia chirurgicznego.”

Stan uzębienia psiaka jest tragiczny, bolą go zęby, dziąsła, ma problemy z jedzeniem, gdyż sprawia mu to ból. Konieczne jest operacyjne usunięcie zębów i wyleczenie oka. Koszt 600-800zł.
I tu właśnie brakuje nam pomysłów…
Obecnie mamy prawie 3 900 zł długu u weterynarzy (Klinika w Lublinie i lekarz miejscowy). Nie mówiąc o opłatach za hoteliki za 5 psów, na które jeszcze nie udało nam się nazbierać. Biorąc pod uwagę tę droższą wersję operacji – 800zł – dla nas w tym momencie kwota nieosiągalna.
Mamy dla psiaka bardzo dobry dom tymczasowy, który weźmie go pod opiekę łącznie z utrzymaniem, ale my musimy opłacić operację, aktualne utrzymanie i leczenie – od wczoraj przyjmuje antybiotyki z uwagi na stan zapalny oka, potworną biegunkę. Co zrobić? Mamy duży dylemat. Powinnyśmy mu pomóc, ale zwyczajnie nie stać nas na to. Liczymy na cud.

Dane do przelewu:
RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZWIERZĄT PODAJ ŁAPĘ
Nr konta 13203000451110000002398390
Tytuł przelewu: DAROWIZNA dla PSA HUSKY
Do przelewów zagranicznych:
BANK BGŻ
IBAN: PL13203000451110000002398390
SWIFT: GOPZPLPW
link do e-mail z płatnościa paypal
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr

O Huskym pisaliśmy tutaj: http://www.podajlape.info.pl/najnowsze-zgloszenie-poturbowany-pies-w-typie-husky/