Do adopcji: Bakuś

Bakuś został znaleziony, gdy błąkał się w okolicy krajowej 19. Na szczęście udało się go złapać i obecnie przebywa w domu tymczasowym. Jest wśród dorosłych, dzieci i innych psów. Jest młodym, energicznym psiakiem. Jest otwarty, chętny do zabawy. Bardzo dobrze reaguje na ludzi, dzieci i inne psy. Bakuś jest ciekawy otoczenia, chętny do nauki. Zna już komendy: siad, łapa, zostań, podaj piłkę…

Waży około 25 kg, ale mimo swoich rozmiarów najchętniej leżał by na kanapie lub na kolanach. Lubi karmę mokrą, je spokojnie. Nie jest łapczywy. Zdarza się że zostawi coś w misce. Nie broni miski przed opiekunem, ale przed innymi psami tak.

Piesek zachowuje czystość. Uwielbia spacery i potrafi chodzić na smyczy. Na dworze okazuje zainteresowanie innym ludziom i psiakom. Jest młodym i żywiołowym pieskiem – aktywne rodziny bardzo mile widziane. W domu jest grzeczny, nic nie niszczy. Zajmuje się swoimi zabawkami. Uwielbia piłki i szarpaki. W domu zostaje również sam, wtedy spędza czas na zabawie, spaniu, sam organizuje sobie ten czas. Przesypia całą noc na swoim legowisku. Na gości reaguje zainteresowaniem, jest otwarty na kontakt. Bardzo lubi zabawę z ludźmi, również z dziećmi. Jest mądry i zabawę dopasowuje do możliwości dziecka, gdy widzi że zabawa stała się zbyt dynamiczna i się rozszalał – uspokaja się.

Lubi aktywność, spacer, zabawę, jazdę samochodem. Będzie doskonałym kompanem wszelkich zajęć. Jest psem posłusznym i oddanym. Uwielbia być głaskany i przytulany. Na inne psy reaguje dobrze, obecnie przebywa w domu, w którym są inne pieski i świetnie się z nimi dogaduje. Bardzo lubi zabawę z psami. Z kotami miał również kontakt, ale jest dość wyczulony na ich obecność – z kociakiem chce bawić się tak samo jak z psem.

Pomóżmy znaleźć Bakusiowi dom, jest to pies który bardzo potrzebuje towarzystwa. Chce mieć swojego człowieka. Jest poczciwy, posłuszny i na pewno będzie świetnym przyjacielem. Świetnie by było, gdyby dom był z ogródkiem/podwórkiem, z którego mógłby korzystać.

Obowiązuje procedura adopcyjna. Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów przez nowych opiekunów. Jeśli chcecie adoptować od nas psa prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego psa wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania psa. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.