Do adopcji: Figa

      Brak komentarzy do Do adopcji: Figa

FIGA do adopcji 🐶

miesiąca, będzie pieskiem średniej wielkości (do ok. 17 kg) Jest w trakcie nauki czystości i idzie jej bardzo dobrze! Czasem zdarza się załatwić potrzebę na podkład, ale już sygnalizuje konieczność wyjścia na spacer 🐶 na dworze chodzi grzecznie na smyczy. Czasem może przestraszyć się donośnego szczekania.

W domu, jak to szczeniakowi, zdarza się podgryźć obuwie lub nogę od krzesła. Jest uczona zabawy swoimi zabawkami, uwielbia piłeczki i szarpaki. Do dorosłych jak i dzieci jest bardzo przyjacielsko nastawiona, daje się przytulać i całować. Gości w domu wita miło. Psia przylepa, łaknie kontaktu z człowiekiem ❤️ Jest pieskiem wesołym, energicznym i ciekawym, sprytnym ale i zrównoważonym 🐶 Bardzo szybko się uczy, ma potencjał. Jest łakomczuchem, pilnuje swojej miski przed innym pieskiem, ale człowiekowi pozwala włożyć rękę. 🐶

Została już 2 razy odrobaczona, odpchlona.

FIGA przebywa w woj. lubelskim.Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów przez nowych opiekunów. Jeśli chcecie adoptować od nas FIGĘ 🐶 ,prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *