Do adopcji: Fructus

Fructus szuka domu 🏠

Chcesz poznać kota, który pozazdrościł psom i nauczył się komendy „siad”❓ A może zainteresuje Cię kot, który dobrze opanował samoobsługę i pije wodę prosto z kranu❓ Na pewno jednak chcesz mieć kota, który domaga się kontaktu, jest „przylepą”, wiernym towarzyszem człowieka i nie opuszcza go chyba, że już musi 😍

Fructus ma też dużo innych zalet. Przybiega na powitanie, ociera się o nogi okazując zadowolenie, z ogromną przyjemnością przyjmuje wszelkie pieszczoty: głaskanie, mizianie, drapanie. Kładzie się na kanapie obok opiekuna, bywa, że podejmuje dialog – kiedy się do niego mówi odpowiada miauczeniem. Miauczy również, jeśli jakieś drzwi są zamknięte a on chce tam wejść 😉 Lubi się bawić, najczęściej sam, nie prowokuje człowieka do zabawy, ale zachęcony do współpracy nie odmawia 😃 Najbardziej atrakcyjne jest dla niego bieganie za sznurkiem. Dobrze reaguje na obce osoby pojawiające się w domu, jest do nich przyjaźnie nastawiony, prosi o głaskanie. Na ogół nie lubi brania na ręce, jeśli już to na chwilę i pozwala na to tylko opiekunowi. Z natury jest raczej spokojnym kotem. Czasami ponosi go fantazja i wskakuje na wysoką szafę. Zazwyczaj jednak korzysta z podłogi lub parapetu. W sytuacjach stresowych chowa się za kanapę. Słabo toleruje obecność innych kotów, zwłaszcza kocurów. Najlepiej odnalazłby się jako jedynak. Nie miał kontaktu z innymi zwierzętami niż koty, zatem stosunek do psów, gadów, płazów i gryzoni nie jest znany. Je suchą i mokrą karmę, nie jest obżartuchem. Korzysta z kuwety.

Fructus:

✅ jest kastrowany,

✅ jest odrobaczony,

✅ jest szczepiony,

✅ miał robiony test FIV/FeLV – wynik negatywny,

✅ ma około 2 lat,

✅ przebywa w województwie lubelskim.

📱 690 397 273

Jeśli chcecie adoptować od nas Fructusa, prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Spośród ankiet, które wpłyną na danego psa/kota wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb psa / kota i następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie i zostanie skasowana. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.