Do adopcji: Gargamel

Adopcja tylko do domu niewychodzącego

Gargamel szuka nowego domu na zawsze!

Kolejny towarzyski, miękki niczym pluszowy miś, przesłodki kot Gargamel. Jest zwierzakiem niezwykle radosnym. Zawsze stara się otrzymać to, na czym mu zależy – np. kiedy domaga się przytulania lub zabawy, często zaczepia człowieka poprzez stemplowanie łapką. Miłość okazuje także poprzez mizianie pyszczkiem twarzy swojego Człowieka .

Czy wskakuje na kolana? Pewnie! Właściwie to by nawet nigdy by ich nie opuszczał! Gargamel bardzo lubi, gdy się go tuli do siebie – wtedy zaczyna delikatnie mruczeć, często też usypia na rękach. Należy jednak zaznaczyć, iż na jego zaufanie trzeba zasłużyć. Kiedy osoba, której nawet nie zna, chce go wziąć na ręce i nosić, biedak jest zdezorientowany.

W domu tymczasowym z początku był bardzo niepewny i nieufny wobec opiekuna, jednak powolutku, dzień po dniu coraz bardziej oswajał się z nowymi ludźmi. Jedno jest zatem pewne – Gargamel nie lubi drastycznych zmian – w cenie jest tylko stabilność, a zmienne może być tylko jedzenie. Kiedy jednak kotek czuje się już jak u siebie, staje się pewniejszy i znacznie bardziej energiczny – wszędzie go pełno i ma niezwykłą potrzebę obcowania z człowiekiem. Gargamel często chodzi przy nodze, potrafi czasami delikatnie podgryzć stopę, by zachęcić do zabawy. Uwielbia też swojego brata Taba – obaj są do siebie szalenie przywiązani.

Inne relacje? Dzieci są dla Gargamela bardzo neutralne. Gdy mają fajną zabawkę w ręku, to są dla niego niezwykle ciekawe i głównie wtedy daje im się tulić i głaskać. Gargamel akceptuje też inne kotki. Lubi je zachęcać do wspólnych psot ! Nawet jeśli drugi osobnik nie jest nim zainteresowany, on niezłomnie próbuje go zaczepiać. Wszystko jest jednak wyważone – Gargamel zna granice, ale jest otwarty na nowe znajomości.

Może kolejną osobą, którą pozna, będziesz właśnie Ty? Daj mu szansę! Wiek: 7-8 mscy, odrobaczony, odpchlony, szczepiony dwa razy przeciwko chorobom zakaźnym (2X). Kontakt w sprawi adopcji pod nr tel: 690 397 273.

Kotek przebywa w woj. lubelskim. Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów. Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego kota, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania kota. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.