Do adopcji: Kiara

(P)SIEma ludzie ! Jestem Kiara i szukam najlePSIEjszej chaty. Już czas, żebym zamieniła dom tymczasowy na stały i znalazła swoją wymarzoną rodzinę. Pochodzę ze stodoły na wsi, gdzie nie było jedzenia, ciepłego legowiska, ani przyjaznych rąk do głaskania mnie i dziewiątki mojego rodzeństwa. Na szczęście dobrzy ludzie zabrali nas stamtąd i uratowali. Jestem z tego powodu bardzo wdzięczna i PSIEszczęśliwa.

Obecnie mieszkam w domu tymczasowym w Lublinie i moja opiekunka bardzo się stara, aby zrobić ze mnie porządnego pieska i wiecie co? Idzie jej nieźle, a mi jeszcze lepiej nieskromnie pisząc. Potrafię siku i kupę na maty i zaczynam rozumieć, że te sprawy najfajniej załatwia się na dworze. Całkiem dobrze chodzę na smyczy i zaczynam reagować na przywołanie w psim parku. Nie niszczę ani nie daję wokalnych koncertów, kiedy zostaje sama na kilka godzin. Jestem towarzyska i lubię bawić się z fajnymi pieskami w swoim rozmiarze. Uwielbiam kontakt z ludźmi, o ile respektują moją granicę bezpieczeństwa i nie są nachalni. Grzeczne dzieci też są spoko.

Odżywiam się zdrowo i pełnowartościowo, mięsko na tak, karmy „marketówki” omijam szerokim łukiem. Jem spokojnie, nie bronię miski. Lubię spacery i każdą inną aktywność, więc idealnie byłoby aby moja przyszła rodzina też lubiła długie spacery a nie tylko wspólne oglądanie seriali na kanapie.

Żeby Was już całkiem nie zasłodzić tymi moimi zaletami, to opowiem też o kilku sprawach do wypracowania… Ciocia mówi, że jeszcze muszę popracować nad pewnością siebie, bo boję się większych psów i czasem szczekam na nie, żeby je odstraszyć. Niepokoją mnie nagłe, głośne dźwięki, ale nie panikuję. Potrzebuję też dłuższej chwili na nawiązanie kontaktu z nieznanymi mi ludźmi, jestem wtedy ostrożna. Na moje psie oko jestem chyba całkiem spoko. To jak, dacie mi dom?

Kiara ma 11 miesięcy, jest odrobaczona i zaszczepiona. Jeśli chcecie adoptować od nas psa prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego psa, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania psa. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas…