Do adopcji: Krysia

Zaadoptuj Krysię! Ta czteromiesięczna kicia zasługuje na cudowny dom i swoich ludzi, ale na razie „siedzi za niewinność”. Nie znaleźliśmy domu tymczasowego dla niej i jej rodzeństwa, więc maluchy utknęły w klatce. Krysia to mała dama. Jest oswojona i nauczona korzystania z kuwety. Mimo szlacheckich zapędów, nie jest rozpieszczona, więc chętnie zajada karmę suchą i mokrą. Jak to młoda kotka, ma sporo energii, którą rozładowuje zabawą. Bawi się sama i z człowiekiem. Lubi mizianki i odwdzięcza się za nie mruczeniem. Została dwa razy odrobaczona, ale szczepienia dopiero przed nią.

Możesz uniewinnić naszą Krysię – czy dzięki Tobie wyjdzie zza krat? Kontakt pod nr 690 397 273 Adopcja tylko do domu niewychodzącego.

Kotka przebywa w woj. lubelskim. Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów.

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego kota, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania kota. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.