Do adopcji: Księciunio

      Brak komentarzy do Do adopcji: Księciunio

Księciunio do adopcji tylko do domu niewychodzącego ❗

Małe powypadkowe kocie (nie)szczęście: „Ceść jestę calny Księciunio i sukam najlepsiejsego domku na świecie. Niestety nie mam uszku ani ogonku, ale umiem skakać, bawić siem, ganiać piesy i kotły w domu tymcasowym i tes wiem, do cego słuzy kuweta. Mam ze 4 miesiące. Zalas będę zascepiony i gotowy na nowy domek. Jeśli kces mię adoptować, wyślij takom fajnom ankietę, którom znajdzies w linku. Posdlawiam wsystkie kocie mamy 🙂„Księciunio”

Księciunio to zdrowy, radosny kotek, który pomimo braku uszka i ogonka w niczym nie jest gorszy od innych kocich rówieśników. Wręcz przeciwnie! To mały rozrabiaka i wszędzie go pełno. Lubi psy, a inne koty zmusza do zabawy, goni a później zmęczony zasypia obok nich. Lubi też towarzystwo człowieka – chodzi za człowiekiem i jeśli tylko ma ochotę na drzemkę to wybiera miejsce blisko niego, tuli się.

Przyszły opiekun musi być czujny, bo maluch lubi chować się w pralce pod praniem, przemknąć pod nogami na klatkę schodową czy balkon. Czarny Księciunio jest po prostu wyjątkowy i uroczy, wniesie dużo radości i energii do nowego domu.

Kotek przed wydaniem do nowego domu zostanie zaszczepiony, jest zdrowy.

Kotek przebywa w woj. lubelskim.

📱 690 397 273

Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów.

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *