Do adopcji: Kulka

Kulka rozgląda się za domem stałym 🧐
Jest jeszcze wycofana, ale z każdym dniem nabiera pewności siebie. Zaczęła chodzić na smyczy, w szelkach. Kroki stawia ostrożnie, nadal niepokoją ją niektóre hałasy, ale jest już dużo odważniejsza, niż na samym początku. Pewniej czuje się w towarzystwie psa rezydenta, przy nim jest bardziej otwarta, zaczepia do zabaw, obszczekuje inne psy.
W Kulce nie ma krzty agresji. Nawet jeśli się boi, to wycofuje się, nigdy nie broni się kłapnięciem zębami. Pozwala się głaskać osobom obcym jak również dzieciom, ale tego nie lubi. Najbardziej ufa opiekunowi.
Kulka mieszka w domu z kotami. Są jej obojętne, nie gania, nie wykazuje nimi większego zainteresowania.
W domu czuje się całkiem pewnie. Wskakuje na fotele i kanapy. Zawołana przychodzi na głaskanie. Jest wesoła i energiczna. Zachowuje czystość. Nie niszczy ❤️
Dotychczasowe życie nie rozpieszczało małej suczki. Błąkała się po okolicy wiejskiej, przeganiana i głodna, stąd jej początkowa nieufność wobec ludzi. Jest młoda, max 2 lata. Po jej małym ciałku widać, że rodziła szczenięta, ale nie wiemy niestety jaki był ich los. Obecnie waży ok. 10 kg. Jest wysterylizowana, zaszczepiona przeciwko wściekliźnie i odrobaczona.
Szukamy Kulce domu świadomego potrzeb psa lekko wycofanego, który zapewni jej bezpieczeństwo np. podczas spacerów. Preferujemy spokojny dom, bez małych dzieci. Dom lub mieszkanie poza głównym centrum miasta. Najkorzystniej dla Kulki byłoby, aby trafiła do domu ze spokojnym kulturalnym psim dżentelmenem, który pomoże jej się otworzyć na nowe miejsce oraz ludzi.