Do adopcji: Luna

Adopcja tylko do domu niewychodzącego!

Lunka jest młodą, niespełna roczną koteczką. Chętnie spędza czas z człowiekiem i towarzyszy mu w codziennym życiu. Woli spać z nim w łóżku niż w swoim legowisku. Początkowo ostrożna i powściągliwa z czasem nabiera zaufania i staje się bardzo przytulaśna. Kiedy już przekona się do opiekuna wchodzi mu na kolana, pozwala brać się na ręce. Lubi pieszczoty: drapanie i głaskanie po grzbiecie, za uszami, sama się o nie upomina ❤Ociera się o nogi. Miauczeniem sygnalizuje głód, chęć bycia głaskaną. Raczej nie zabiega o kontakt z obcymi ludźmi odwiedzającymi dom. Jest spokojna, zrównoważona, dużo czasu spędza na wylegiwaniu się. Ma też drugie oblicze – jest typem odkrywcy, zagląda w każdy dostępny i niedostępny kąt. Lubi wysokości, sprawdza tam swoje umiejętności akrobatyczne 🤸‍♀️🤸‍♂️

Bardzo chętnie bawi się wędką, gania za wszystkim, co można rzucać, podrzucać, przesuwać, turlać. Nie lubi być zaczepiana podczas drzemek i nieumiejętnie noszona (np. przez dzieci). W sytuacjach stresowych prycha, syczy, miauczy ostrzegawczo. Wobec kotki, z którą mieszka, zachowuje się jak starsza siostra. Czasem się próbuje bawić, ale częściej ignoruje obecność. W sytuacji zagrożenia potrafi stanąć w jej obronie.

Psy ją intrygują. Jest ich bardzo ciekawa i przełamuje strach, aby je poznać. Nie lubi jednak nachalnych psiaków, które same zaczepiają. Wobec takich potrafi być stanowcza.

Lunka je mokrą i suchą karmę. Niestety lubi też gryźć kwiatki. Korzysta z kuwety. Jest odrobaczona, odpchlona, wysterylizowana oraz po pierwszym szczepieniu na choroby zakaźne.

tel.: 690 397 273

Kotka przebywa w woj. lubelskim. Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.