Do adopcji: Negri

      Brak komentarzy do Do adopcji: Negri

Negri szuka domku❗

Ten uroczy szczeniak będzie raczej średniej wielkości psiakiem. Jak na czteromiesięcznego psiaka przystało, dopiero uczy się zasad panujących w domu. Zwykle sygnalizuje, gdy chce się załatwić, ale zdarzają mu się jeszcze wpadki (zwykle w nocy).Chłopak jest bardzo wesoły, lubi ludzi i inne pieski. A najbardziej przyjaźni się z… kotami! W domu tymczasowym ma z nimi stały kontakt. Lubi je zaczepiać, zachęcając do zabawy.Na początku bywa nieśmiały, ale łatwo go do siebie przekonać – wystarczy trochę pogłaskać. Wtedy sam będzie zapraszał do zabawy. Walczą w nim dwa wilki – jeden jest ciekawy świata, a drugi trochę boi się nowych miejsc i sytuacji. Dlatego czasem trzeba mu pomóc i zachęcić do działania. Większość lęków udało się pokonać w domu tymczasowym, ale głośna ulica to dla Negriego jeszcze czasem onieśmielające miejsce.Jak to psie dziecko – czasem coś przeskrobie.

Przyszły właściciel powinien zadbać o to, by chłopak miał dostęp do ciekawych zabawek. W przeciwnym razie Negri może zainteresować się butem lub kablami. Cwaniak lubi podkradać skarpetki. Chowajcie też przed nim papier toaletowy, jeśli nie chcecie zastać białej sceny zbrodni. 😉 Zdecydowanym plusem jest to, że nie interesują go meble – krzesła i stoły przyszłego właściciela będą bezpieczne.Negri to wierny towarzysz człowieka, którego lubi obserwować i mu towarzyszyć. Ale potrafi też zająć się sobą. Pozostawiony sam w mieszkaniu przez kilka sekund popiskuje, a później zwykle idzie spać.

Psiak nie jest wybredny: zje prawie wszystko. Karmę suchą i mokrą, marchewkę, buraka… Najbardziej smakują mu psie „słodycze” – kostki czyszczące zęby. W czasie wymiany ząbków zapewne nie pogardzi też naturalnymi gryzakami, które uratują niejedną parę butów 😉

Został odpchlony i odrobaczony oraz zaszczepiony.Negri przebywa w woj. lubelskim.Jeśli chcecie adoptować od nas Negriego prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *