Do adopcji: Ryś

Nasz leniuszek – Rysiek. Śliczny kot, który szuka swojej willi z basenem. Na razie jest zamknięty z rodzeństwem w klatce, a rwie się na wolność jak prawdziwy ryś. Ryś ma 4 miesiące. To kot oswojony i nauczony korzystania z kuwety. Z apetytem wcina suchą i mokrą karmę. Jest energiczny i chętny do zabawy. Pięknie bawi się sam, ale chętnie też z człowiekiem. Na mizianie reaguje mruczeniem. Został dwa razy odrobaczony, ale szczepienia dopiero przed nim. Daj Ryśkowi domek, żeby w końcu zaznał wolności i opuścił swoją klatkę!

Kontakt pod numerem telefonu: 690 397 273. Adopcja tylko do domu niewychodzącego.

Kotek przebywa w woj. lubelskim. Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów.

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego kota, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania kota. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.