Do adopcji: Stefan

„O większego trudno zucha, Jak był Stefek Mruczymucha”!

Stefan to czteromiesięczny kociak, który chciałby odkrywać świat, ale utknął z rodzeństwem w klatce. Kotek to prawdziwy zuch. Nie boi się człowieka. Jest oswojony i nauczony korzystania z kuwety. Bez problemu zjada karmę suchą i mokrą. Chłopak jest bardzo energiczny i uwielbia psoty. Ładnie bawi się sam i z człowiekiem. Lubi pieszczoty i przy nich mruczy. Został dwa razy odrobaczony, ale szczepienia dopiero przed nim. Chcesz mieć dzielnego kota-zawadiakę? W takim razie Stefek Mruczymucha czeka właśnie na Ciebie! Adopcja tylko do domu niewychodzącego.

Kotek przebywa w woj. lubelskim. Kontakt pod numerem tel. 690 397 273 Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów.

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego kota, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania kota. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.