Do adopcji: Tab

Adopcja tylko do domu niewychodzącego

Kotek Tab vel. Śpioszek

Oto koci słodziak, który może być właśnie Twoim życiowym kompanem. Tab jest kotem-przylepką i towarzyszy człowiekowi non stop, pragnąc być w centrum jego uwagi. Kocha wszelkie czułości i uwielbia, gdy się go nosi, tuli i głaszcze. W pewnym sensie Tab czuje się chyba… człowiekiem – chce brać udział we wszystkim tym, co robią Jego ludzie. Gdy nikt nie zwraca na niego długo uwagi, kotek jest wyraźnie przygnębiony – patrzy błagalnie swoimi cudnymi ślepiami na człowieka, wyczekując choć dwóch sylab „ci-ci”. Wtedy od razu przybiega ożywiony!

Ulubione zabawy? Bardzo często Tab wciela się w detektywa i zagląda w każdy – nawet trudno dostępny – kąt. Ponadto, bawi się wszystkim tym, co wpadnie mu w łapki – zarówno kupionymi zabawkami, jak i kulkami z papieru, liśćmi, czy nawet słomkami. Tab kocha też komputery – a zwłaszcza ciepełko, które bije od monitora. Jeśli opiekun spędza czas przy laptopie, kotek lubi być gdzieś obok – często wkrada się na kolanka lub na ramię, słodko przy tym mrucząc. Taka praca to marzenie, prawda?

Co kociak lubi najbardziej? Jeść, bawić się i spać. Tab zasypia niemalże wszędzie – zarówno z dziećmi w łóżku, a nawet w zlewie! Nie raz kotek kładł się nawet przy świnkach morskich i chwilę później – usypiał. Wniosek? Tab czuje się bardzo dobrze w obecności innych zwierząt. Akceptuje w pełni inne koty. Lubi zaczepiać je do zabawy. Nawet jeśli inny czworonóg za nim nie przepada, Tab po dłuższej chwili ponownie próbuje nawiązać kontakt, ale nie jest nachalny. Dużo obserwuje i rozumie, kiedy lepiej jest odpuścić.

Kotek ma bardzo silne więzi z bratem, często zasypia w niego wtulony lub nawołuje go, gdy go nie widzi. Dobrze by było, gdyby kotki trafiły do jednego domu.

Kochani, może ktoś z Was ma tyle miejsca w domu i w swoim serduchu? Opieka nad nimi nie jest wymagająca – zwierzaki potrzebują przede wszystkim ciepła, serdeczności i pozytywnego nastawienia.

Dodatkowe informacje: Tab jest odrobaczony, odpchlony, zaszczepiony przeciwko chorobom zakaźnym (2 razy), ma ok 7-8 mscy.

Kontakt w sprawi adopcji pod nr tel: 690 397 273 Kotek przebywa w woj. lubelskim. Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów.

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego kota, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania kota. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.