Do adopcji: Ziutka

Ziutka to spokojny kot, który czasami chce się pobawić, ale większość czasu upływa jej na spaniu. Najchętniej obok człowieka. Jest ciekawska, lubi obserwować. To indywidualistka, która zachowuje dystans i nie narzuca się. Ziutka korzysta z kuwety, ale musi to być kuweta otwarta.

Kicia ma apetyt, je mokrą i suchą karmę. Nie jest łakomczuchem, ale przy jedzeniu miauczy i mruczy. Ma swoje ulubione miejsca do leżenia – kocyk pod stołem lub fotel. Nie wchodzi do szafy czy szuflad. Czasem zdarza się, że położy się łóżku. Nie siedzi na wysokościach. Jest miła, przywiązuje się do opiekunów. Wita ich, gdy wracają do domu. W domu nie chodzi za opiekunem i nie lubi być na brana na ręce czy na kolana.

Kicia „dawkuje” kontakt z człowiekiem. Głaskanie i mizianie toleruje, gdy ma na to ochotę. W kontakcie z człowiekiem najbardziej lubi zabawę – uwielbia łapać sznurek i skakać. Czasami otrze się o nogi, przeważnie prosząc o jedzenie. Potrafi okazać niezadowolenie, kiedy ktoś ją zaczepia, a ona nie ma na to ochoty. To indywidualistka, i raczej może być problem z dogadaniem się z innymi kotami i psami Nie miała do czynienia z dziećmi.

Zostań domem dla Ziutki, jeśli szukasz towarzysza życia, który ceni przestrzeń osobistą swoją i cudzą. Ziutka to kot, który nie potrzebuje wiele uwagi ze strony opiekuna. Ziutka została odrobaczona i wykastrowana. Adopcja tylko do domu niewychodzącego.

Kotka przebywa w woj. lubelskim. Pomagamy w transporcie przy pokryciu kosztów ze strony nowych opiekunów.

Jeżeli chcą Państwo adoptować kota to prosimy o wypełnienie ankiety przedadopcyjnej. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.

* Spośród ankiet, które wpłyną na danego kota, wybieramy kilka spełniających nasze wymagania adopcyjne oraz pasujących do indywidualnych potrzeb zwierzęcia. Następnie kontaktujemy się z tymi osobami telefonicznie w ciągu kilku dni od wypełnienia ankiety. Nie odpowiadamy na wszystkie ankiety. Jeśli w ciągu tygodnia nie zadzwonimy, to znaczy, że Państwa ankieta nie została rozpatrzona pozytywnie lub inny dom spełniał wymagania kota. Wszystkie odrzucone ankiety zostają skasowane. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi podopiecznymi oraz poświęcony czas.