KALA CZEKA W HOTELIKU NA DOM – WYJĄTKOWY, JEDYNY W SWOIM RODZAJU… BO ONA TEZ JEST WYJĄTKOWA

      Możliwość komentowania KALA CZEKA W HOTELIKU NA DOM – WYJĄTKOWY, JEDYNY W SWOIM RODZAJU… BO ONA TEZ JEST WYJĄTKOWA została wyłączona

kala1Kala po śmierci swojego właściciela mieszkała zupełnie sama na posesji pod lasem, daleko od ludzi i innych zabudowań.Kiedy się oszczeniła jedynym jej schronieniem była rozwalająca się stodoła. Przeżyła, bo dokarmiała ją dobra kobieta, która codziennie przemierzała długą drogę przez pola rowerem z zawieszonymi dwoma wiadrami, wioząc posiłek dla psiej rodziny. Kala jest psiakiem niepełnosprawnym. Nie ma kawałka tylnej łapki, ma uszkodzony bark w łapie przedniej, przez co łapa nieco odstaje od tułowia (uszkodzenie nieoperacyjne). Jest bardzo przyjazna wobec wszystkich psów, nie jest konfliktowa ani zazdrosna, raczej uległa. Koty są jej obojętne. Ma dobry kontakt z dziećmi, podchodzi do nich i domaga się pieszczot. Tuli się do dziecka, jest bardzo delikatna. W domu jest grzeczna, zachowuje czystość, niczego nie niszczy, może jedynie czasami poszczekiwać z tęsknoty za człowiekiem. Ładnie chodzi na smyczy. Lubi być tam, gdzie są ludzie, jest bardzo towarzyska, kochana, lgnie do człowieka. Będąc na podwórku sygnalizuje, że coś się dzieje, jest czujna. Pomimo swojej niepełnosprawności sunia radzi sobie dobrze z chodzeniem i bieganiem, ale nie jest psem bardzo aktywnym. Nie bawi się. Jest to raczej typ kanapowca i pieszczocha.

Na podwórku trochę pobiega, pozałatwia„sprawy” i najczęściej kładzie się (ma ulubione miejsce w piasku:) Wskazany byłby dla niej dom z ogrodem ew. mieszkanie w bloku na parterze (lub z windą), bo może ją męczyć wchodzenie po schodach. Kala ma ok. 5 lat, jest sterylizowana, odrobaczona i szczepiona przeciw wściekliźnie. Wzrost – średni.
Tel. 662-000-714, 530-734-400 (sms), wiadomość na fb.