MISJA „BUDY” -WYJĄTKOWA WYCIECZKA WYJĄTKOWEJ MŁODZIEŻY

      Możliwość komentowania MISJA „BUDY” -WYJĄTKOWA WYCIECZKA WYJĄTKOWEJ MŁODZIEŻY została wyłączona

MISJA „BUDY” -WYJĄTKOWA WYCIECZKA  WYJĄTKOWEJ MŁODZIEŻY 😊
– grupa młodzieży z Ośrodka Szkolno – Wychowawczego dla Głuchych w Warszawie w mikołajkowej akcji dla naszych podopiecznych. Ta bardzo oryginalna akcja charytatywna na rzecz bezdomnych zwierząt, podopiecznych Radzyńskiego Stowarzyszenia na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę” w Radzyniu Podlaskim składała się z dwóch etapów. Pierwszym była zbiórka karmy i akcesoriów dla psiaków oraz kołdry, Uzbierano ponad 150 kg karmy 💖.
Drugi etap odbył się w Radzyniu Podlaskim:
30 listopada 11 uczniów i ich opiekunowie: Panie Anna Antos i Agata Jasińska oraz Pan Paweł Jasiński przyjechali busem szkolnym do Radzynia, aby zbudować budy. Pogoda nie sprzyjała działaniom. Było bardzo zimno, padał śnieg, wiał wiatr i pomimo pracy w garażu wszyscy okrutnie marzli. Przedsięwzięcie zakończyło się sukcesem – udało się zbudować jedną dużą budę, średnia i mała są prawie gotowe, ale z powodu późnej pory i konieczności powrotu majsterkowiczów do Warszawy będą już dokończone przez radzyńskich wolontariuszy.
Dzięki wsparciu Pani Wandy Bożyk, która przygotowała wspaniałe potrawy, mogliśmy przygotować dla przyjezdnych obiad i kolację. Panie Justyna Kozłowska, Anna Mazur i Anna Suchora upiekły pyszne ciasta. Pan Łukasz Tabisz cały czas wspierał konstruktorów i był fotoreporterem. Akcję wsparła też Pani Agnieszka Grabowska – Zielant, która zakupiła pokaźną rolkę papy i specjalne gwoździe. Gospodynią tego wydarzenia była Pani Katarzyna Zańko, która przekazała materiały do wykonania bud oraz udostępniła swój dom i garaż dla prawie dwudziestoosobowej grupy wolontariuszy. Młodzież i ich opiekunowie na pożegnanie otrzymali gadżety przekazane przez Urząd Miasta Radzyń Podlaski. WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM BARDZO DZIĘKUJEMY 💕💖