TO BYŁA BARDZO CIĘŻKA NOC :( – WIELE BÓLU I ŁEZ

      Możliwość komentowania TO BYŁA BARDZO CIĘŻKA NOC :( – WIELE BÓLU I ŁEZ została wyłączona

Miki12Noc z 17/ 18 lipca była dla Mikiego wyczerpująca. Prawie co 2 godziny wymiotował, pomimo tego, że został mu podany środek przeciwwymiotny. W poniedziałek konsultacje, zmiana leków, dwukrotnie podana kroplówka. Myślałyśmy, że będzie tylko lepiej. Niestety. Po 22.00 Mikuś zaczął postękiwać, popiskiwać, a później jego wychudzone ciałko wiło się w bólu. Maluszek cierpiał. Musiało go straszliwie boleć, skoro popiskiwanie przerodziło się przerażające wycie 🙁. Napinał się przy tym cały, tułów wyginał w różne strony, próbując złagodzić ból. I tak prawie przez 4 godziny. Nic nie pomagało. Co się działo? Przecież otrzymał także silne leki przeciwbólowe. Zastanawiałyśmy się, czy nie są to objawy nosówki. Byłyśmy bezradne. Może no-spa, może ciepłe okłady? Nie pomagało noszenie na rękach, głaskanie po brzuszku. Leku nie udało się podać.

Na szczęście około 2.00 w nocy (z 18/19 lipca) Mikuś zasnął. Przez sen troszkę popiskiwał. W tym momencie ważne było, że przestał cierpieć i może odpocząć. Niestety, ciągle utrzymywały się wymioty. Jeszcze w nocy zapadła decyzja, że rano Mikiego zawieziemy do lubelskiej kliniki. Pojechał już po 7.00. W badaniach stwierdzono parwowirozę. Natychmiast podano leki, kroplówkę i przygotowano surowicę. Zmęczenie psiunia było tak wielkie, że w czasie przyjmowania kroplówki spał. Obłożono go ciepłymi okładami, otulono dodatkowo kocykiem – temperatura ciała około 37,5 stop.C. Mikuś niedługo wyruszy w powrotną drogę do Radzynia. Wiemy, że na tym jego leczenie się nie zakończy. Koszt tylko dzisiejszej wizyty to 200 zł.
Prosimy – POMÓŻCIE! Miki ma tak wielką wolę życia. Choć tyle przeszedł, rano na dzień dobry merdał ogonkiem. Dajmy mu szansę zaznać prawdziwego szczęścia.

O Mikim pisaliśmy tutaj: http://www.podajlape.info.pl/miki-jest-chory/

Dane do przelewu:
RADZYŃSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ ZWIERZĄT PODAJ ŁAPĘ
Nr konta 13203000451110000002398390
Tytuł przelewu: DAROWIZNA – MIKUŚ
Do przelewów zagranicznych:
BANK BGŻ
IBAN: PL13203000451110000002398390
SWIFT: GOPZPLPW

link do e-mail z płatnością PAYPAL
https://www.paypal.com/cgi-bin/webscr

DZIĘKUJEMY!!!