Wystawa psów nierasowych – 26 października 2014

Pierwsza w Radzyniu Podlaskim Wystawa Psów Nierasowych.
Zapraszamy wszystkich właścicieli psów nierasowych do zgłaszania swoich pupili na wystawę organizowaną na terenie Radzynia Podlaskiego. Impreza odbędzie się w niedzielę 26 października w godzinach popołudniowych. Przez najbliższe cztery tygodnie można przesyłać zgłoszenia na adres e-mailowy podajlape@op.pl, na facebooka lub wysyłając kupon zamieszczony w tygodniku „Wspólnota” (4 kolejne wydania) na adres:
Radzyńskie Stowarzyszenie Na Rzecz Zwierząt „Podaj Łapę”
ul. Chomiczewskiego 14
21-300 Radzyń Podlaski.
Szczególnie zapraszamy osoby, które adoptowały naszych podopiecznych:) W zgłoszeniu przesyłanym drogą internetową prosimy zamieścić: wyraźne zdjęcie psiaka (ujęcie z bliska), imię, wiek, wzrost psa, jego historię oraz dane właściciela (imię, nazwisko, telefon). To pierwsza taka impreza na terenie powiatu radzyńskiego. Jej przeprowadzenie jest możliwe dzięki programowi „Działaj Lokalnie”, w ramach którego dostaliśmy dotację na ten cel. Serdecznie zapraszamy do wspólnej zabawy!

Wystawa odbędzie się dzięki „Działaj Lokalnie”.
Finansują go lokalni przedsiębiorcy i instytucje. Są to: – Powiat Radzyński, Skład Budowlany Termo-Dom, Mieszalnia Farb – Farbex, Bank Spółdzielczy, Ośrodek Szkolenia Kierowców Zielant, Bio-energia Czemierniki, Dostawca internetu Media-System, Gabinet weterynaryjny Hau-miau, Sklep odzieżowy Fanaberia, Kawiarnia Kofi&ti oraz Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności